II Targi dostępności w Opolu za nami – Fundacja Prowadnica

Dawid, Maja i Monika przy stanowisku z dalszej perspektywy. Widać cały stół i drukarkę. Maja trzyma w ręce plakietkę wystawca przodem do widza.

6-7 czerwca odbyły się II Targi Dostępności w Opolu.

W Ich trakcie zaprezentowaliśmy nasze przykładowe wydruki, nie zabrakło oczywiście także drukarki przy pracy. Przy okazji osoby, które odwiedziły nasze stanowisko w zeszłym roku, mogły się przekonać, że wciąż rozwijamy wykorzystanie druku 3D na rzecz niewidomych. Nasze portfolio od listopada 2022 roku, czyli poprzedniej edycji wydarzenia, zasiliły przecież m.in. szachy i chińczyk, a w przypadku pomocy dydaktycznych kubarytmy czy tablica umożliwiająca układanie wzorów strukturalnych związków chemicznych.

Jak zwykle odbyliśmy wiele inspirujących rozmów, a od wielu osób otrzymaliśmy wartościowe opinie. Z zainteresowaniem zapoznaliśmy się również z tym, co prezentowali inni wystawcy.

Targi NGO-EXPO

Przy okazji już teraz pragniemy zaprosić na II Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO, które odbędą się w dniach 29-30 czerwca w Kielcach.
Będzie to okazja, żeby zapoznać się bliżej ze wszystkimi działaniami Prowadnicy, przede wszystkim z drukiem 3d, ale także z innymi prowadzonymi przez nas projektami. Przy okazji będzie można też nas lepiej poznać, podzielić się opinią i wymienić doświadczenia.
Zapraszamy!

Dawid i Monika siedzą przy stanowisku. Na stole widać przeważnie gry. Dawid układa coś na tablicy chemicznej.
Julita, Dawid i Monika przy stanowisku. Na stole widać przeważnie gry. Pani zwiedzająca patrzy na wydruki i trzyma coś w rękach. Dawid układa coś na tablicy chemicznej.
Do góry

EltenLink