Wspomóż nas – Fundacja Prowadnica

Fundacja Prowadnica powstała niedawno i jest organizacją stosunkowo młodziutką, a więc niedoświadczoną i nieco naiwną. Ale jednocześnie jest też pełna marzeń i ideałów!

Założyliśmy ją, ponieważ wiemy, jak wpływać na poprawę jakości życia osób z wadami wzroku. Sami będąc niewidomymi, doskonale rozumiemy potrzeby wynikające z naszej niepełnosprawności, wiemy, co zrobić, by realnie zmniejszyć bariery, na które wciąż natrafiamy. Oj, dużo tego!

Koszty realizacji wszystkich naszych projektów często jednak przerastają nas, studentów, którzy sami dopiero wkraczamy w dorosłość, dlatego tym bardziej cieszymy się, że zawitałeś na tę stronę. Wizyta tutaj nie musi oznaczać konieczności wpłaty konkretnej kwoty – wystarczy, że zastanowisz się, jak możesz pomóc nam realizować naszą misję. Im bardziej kreatywnie, tym lepiej. Pamiętaj, dzięki Tobie będziemy mogli jeszcze więcej! Wszystko zależy właśnie od Ciebie!

Jeżeli pragniesz wspomóc nas niematerialnie, zerknij na stronę poświęconą temu zagadnieniu.

Jeżeli pragniesz wspomóc naszą misję finansowo, poniżej znajdziesz odpowiednie do tego dane i sposoby. Z góry bardzo serdecznie dziękujemy i odwdzięczymy się, jak tylko będziemy mogli.

UWAGA!
Osoba fizyczna może odliczyć od podatku wszystkie darowizny na rzecz organizacji pożytku publicznego, jeżeli ich suma nie przekracza 6% koniecznego do zapłaty podatku. Dla osoby prawnej limit ten wynosi 10%.

Na co konkretnie przeznaczymy ofiarowane nam pieniądze?

Obecnie oczkiem w głowie naszej Fundacji jest druk 3d. A drukarka 3d to wieczny głodomor, pożerający w zastraszającym tempie nie tylko filament (materiał do druku), ale i prąd.
Koncerty także same się nie zorganizują, próby gdzieś trzeba przeprowadzić, zapewnić wyżywienie, nagłośnienie, noclegi…
Dalej jest portal EltenLink i cała infrastruktura sieciowa Fundacji. Cóż, do tej pory gnieździliśmy się na nieco mniejszym serwerze, ale gdy na statek przybywają wciąż nowi załoganci, to może w końcu zatonąć, prawda? Zapytaj któregoś użytkownika Eltena, co oznacza komunikat “Konfy się tną!”, a może wyjaśni Ci to swoimi słowami.
Koszty administracyjne i biurowe, czyli to, bez czego obejść się nie da. My, wszyscy Polacy, dobrze wiemy, jak to jest z biurokracją (Oczywiście bez urazy dla naszej przekochanej Pani Księgowej, która dzielnie się z nami użera!).
Jeżeli uda nam się pokryć wszystkie wymienione wydatki, będziemy mogli rozkręcić kolejne projekty. Pomysłów jest więcej, niż członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej razem wziętych, więc tego nam raczej nie zabraknie!

Wspomóż nas

Numer konta do wpłat: 75 1240 5383 1111 0011 0561 2428

Albo skorzystaj z szybkich metod płatności online:
Wspomóż przez Paypal (konto Paypal, karta kredytowa lub debetowa)
Wspomóż przez szybki przelew Online z użyciem serwisu Przelewy24

Do góry

EltenLink