Kontakt dla pracodawców i pracowników – Fundacja Prowadnica

„Niewidomy pracownik” – brzmi strasznie, ale przecież wcale straszne być nie musi. Oferujemy Państwu pomoc w wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości i zorganizowaniu miejsca pracy.

Dla pracowników

Jeśli wymagane jest pośrednictwo naszej Fundacji w kontaktach z pracodawcą lub obiektywna opinia na temat możliwości realizacji danego zawodu przez osobę niewidomą, zapraszamy do kontaktu.
Przygotujemy pełną specyfikację, wliczając w to dostępne narzędzia i oprogramowanie.

Dla pracodawców

Oferujemy możliwość spotkania stacjonarnego lub zdalnego, w trakcie którego omówimy tematy prawne i praktyczne dotyczące dostosowania miejsca pracy oraz doboru narzędzi pod kątem niewidomych pracowników.
Skonfigurujemy także stację roboczą, zainstalujemy niezbędne oprogramowanie i zaoferujemy szkolenia z jego obsługi i administracji.

*Warto zauważyć, że istnieje wiele darmowych narzędzi, w tym czytników ekranu, tak więc często z Państwa strony zakup oprogramowania nie będzie wiązał się z żadnym dodatkowym kosztem.*

Miejsca spotkań

W zależności od konkretnych potrzeb, spotkać możemy się zdalnie, w siedzibie Fundacji lub siedzibie firmy. W sprawie dostępności konkretnych miejsc oraz terminów prosimy o kontakt.

W wypadku pytań lub chęci umówienia się na spotkanie

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail:
j.bartosiak@prowadnica.org

<<<< Powrót do oferty

Do góry

EltenLink