Dostępność przestrzeni publicznej – Fundacja Prowadnica

Zapraszamy Samorządy terytorialne, firmy i zainteresowane instytucje do kontaktu w sprawie dostępności przestrzeni publicznej oraz rozwiązań ułatwiających samodzielne poruszanie się osobom niewidomym.

Niezwykle miło będzie nam umówić się na spotkanie z włodarzami miast, gmin czy powiatów, w trakcie których opowiemy o dobrych i złych rozwiązaniach spotykanych w przestrzeniach miejskich, zaopiniujemy konkretne projekty i wskażemy, jakie zmiany mogą ułatwić niewidomym codzienne poruszanie się.
Przejdziemy się sami po ulicach danego miejsca, by przedstawić możliwie rzetelne wnioski z konkretnymi uwagami i pytaniami.

Realizacja nagrań i oprogramowania

Realizujemy zlecenia na wykonanie zapowiedzi głosowych (m.in. zapowiedzi przystankowych, stacyjnych) oraz oprogramowania informacyjnego, konfigurację urządzeń elektronicznych i przygotowywanie rozwiązań informatycznych ułatwiających samodzielne poruszanie się osób niewidomych.
W naszych rozwiązaniach korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, w tym z narzędzi sztucznej inteligencji i dostępnych dla niewidomych aplikacji na telefony komórkowe.

W wypadku pytań lub chęci umówienia się na spotkanie

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail:
m.kazmierczak@prowadnica.org

<<<< Powrót do oferty

Do góry

EltenLink