Ogłoszenie o naborze uzupełniającym w konkursie "Właściwe drzwi", edycja 2021 – Fundacja Prowadnica

Przykładowa tabliczka z informacją w alfabecie brajla, na tabliczce znajdują się punkty tworzące napis "Fundacja Prowadnica"

Szanowni Państwo,
Konkurs „Właściwe Drzwi”, edycja 2021, w ramach którego instytucje zarządzające budynkami użyteczności publicznej otrzymują darmowe tabliczki z oznakowaniem przestrzeni w alfabecie Brajla, cieszył się zainteresowaniem dalece przekraczającym nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo dziękujemy Państwu za dbałość o dostępność przestrzeni publicznej także dla osób z dysfunkcją wzroku.

W związku z tym, że w oznaczonym czasie nie otrzymaliśmy części specyfikacji, zdecydowaliśmy o otwarciu naboru dodatkowego, w ramach którego wyłonimy jeszcze pięć instytucji.
Przypominamy, że w konkursie uczestniczyć mogą osoby prawne, jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, prowadzące lub zarządzające budynkami użyteczności publicznej znajdującymi się na terytorium Polski, w szczególności instytucjami administracji publicznej oraz oświaty.
Przedmiotem konkursu jest wykonanie przez nas darmowych tabliczek zawierających napisy w alfabecie Brajla. Tabliczki takie mogą posłużyć do oznaczenia drzwi, schodów, przycisków w windach czy wskazówek dotyczących dojścia do wybranych miejsc.
Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do wysyłania zgłoszeń drogą elektroniczną do dnia 23 stycznia 2022 r.
Więcej informacji o konkursie oraz formularz zgłoszeniowy można odnaleźć tutaj.

O autorze

Do góry

EltenLink