Uczestnicy ICC wybrani – Fundacja Prowadnica

Logo ICC

Zakończyła się rekrutacja na International Camp On Communication And Computers. W tym roku niezapomniane wrażenia z obozu przywiozą ze sobą trzy uczestniczki:

  • Aleksandra – ma 20 lat, studiuje lingwistykę stosowaną z niemieckim i angielskim. W wolnych chwilach uczy się języków, spotyka się ze znajomymi lub czyta książki, a przy odpowiedniej pogodzie także pływa, jeździ na nartach i rowerze. Zgłosiła się na ICC, aby podnieść kompetencje językowe, zawrzeć międzynarodowe znajomości i zdobyć nowe doświadczenia.
  • Wiktoria – ma 16 lat, zainteresowana informatyką i nauką języków obcych. Jej pasjami są także podróżowanie, poznawanie nowych ludzi i muzyka
  • Emilia – ma 16 lat, mieszka w Krakowie, interesuje się sportem, uwielbia jeździć na rolkach, Od roku uczęszcza do technikum informatycznego, gdzie rozwija swoje zainteresowania związane z tym kierunkiem 

Możesz im pomóc

Koszty związane z udziałem w obozie przekraczają możliwości młodych osób mieszkających w Polsce.

Wesprzyj ICC.

Wpłać na zbiórkę) i pomóż im spełnić marzenia.

O autorze

Mam na imię Julita, ciemne, kręcone włosy, ciemne oczy i zadarty nos. I gdyby trzeba było napisać banalny, ale zgodny z prawdą opis, to by wystarczyło. A że na prawdziwą charakterystykę postaci miejsca tu nie ma, powiem tylko, że interesuję się literaturą, muzyką, jęz. obcymi, językoznawstwem, gotowaniem, zdrowym stylem życia i włossingiem. :) Acha, i praktykuję od pewnego czasu Radość Doskonałą.
Do góry

EltenLink